Dostawa

Transport brykietu i pelletu – Warszawa i okolice.

2 zł / km (liczone w jedną stronę) dla zamówień powyżej 200 zł

Oszczędzaj czas

Korzystając z naszego transportu oszczędzasz czas. Większość zamówień realizujemy w ciągu 24h. Jeżeli jednak zależy Ci na szybkiej dostawie, jesteśmy w stanie dojechać w wyznaczone miejsce nawet w ciągu 3 godzin.

Gwarancja jakości

Gdy zdecydujesz się skorzystać z naszego transportu masz pewność, że towar zostanie dostarczony w nienaruszonym stanie i że nie będą na niego miały wpływu żadne warunki atmosferyczne.

Jedynie
2 zł / km

Naszym celem nie jest zarobek na transporcie. Dlatego koszt dostawy przeliczamy na 2 zł / km (liczone w jedną stronę). Jedynym ograniczeniem jest wartość zamówienia. Jeżeli Twoje zamówienie nie osiągnie 200 zł zapraszamy osobiście do naszego biura po odbiór produktów.

Jak liczony jest koszt dostawy?

Koszt dostawy liczony jest wg wskazań licznika samochodu dostawczego. Za punkt wyzerowania licznika przyjmuje się adres magazynu tzn: ul. Kosmowska 55, 05-083 Borzęcin Duży, koło Warszawy. Jeżeli chcesz dokładnie wiedzieć ile będzie kosztować dostawa najszybciej sprawdzisz na mapach Google. Możesz też zadzwonić pod numer telefonu: 510 260 728

W jakim miejscu mogę sam przyjechać po towar?

Osoby, które chcą same odebrać towar zapraszane są do naszego biura (połączonego z magazynem) znajdującego się na obrzeżach Warszawy. Dokładny adres to: ul. Kosmowska 55, 05-083 Borzęcin Duży. Gorąco zachęcamy do wcześniejszego kontaktu pod numerem telefonu: 510 260 728

Kiedy mogę skorzystać z waszego transportu?

Nasz transport dostępny jest dla klientów z okolic Warszawy (do 100 km). Jeżeli Twoje zamówienie osiągnęło wartość ponad 200 zł oznacza to, że możesz skorzystać z naszego transportu.